IMAX

Что такое IMAX?
IMAX – система камер, проекторів і фільмів високої роздільності, використовувана в кінотеатрах усього світу. У 2018 році в 1203 кінотеатрах, і 99 інших установах в 75 країнах світу було встановлено 1 302 кінематографічні системи IMAX.

IMAX в Києві розташований за адресами: проспект Степана Бандери, 34В, РЦ «Блокбастер», та Київ, Дніпровська набережна, 12, ТРЦ River Mall

Зараз у IMAX

Завдяки тісній співпраці з найвидатнішими творцями кіноіндустрії, технологія IMAX стала невіддільною частиною ДНК ентузіастів кінематографії в усьому світі. Феномен форматів, які охоплюються IMAX, IMAX® 3D і IMAX DMR® (Digital Re-Mastering), змушує глядача бачити та чути більше. Ця новаторська технологія характеризується кристалічним зображенням з найвищою роздільною здатністю, більш вираженим контрастом і глибшою насиченістю кольору.

Нетрадиційний розмір екрану з розмірами 18 м. заввишки та 24 м. в ширину «відкриває очі» на незабутні враження в інших кінотеатрах, завдяки яким сприйняття найбільших голлівудських блокбастерів стає все більш досконалим. Революційне використання двох об’єктивів в цифрових кінопроекторах IMAX робить 3D-зображення більш яскравим, чітким і комфортним для очей. Окуляри більші, зручніші та довговічніші. Унікальні враження від перегляду також гарантовані амфітеатричним облаштуванням кімнати, першокласними кріслами та великою якістю звуку. Ексклюзивним оператором «незабутнього досвіду IMAX» в Україні є Планета Кіно.